.

.

Vânzare
90 de Grade Cablu Optic Toslink 360 de Grade de Rotație Liberă Plug Cablu de Fibră Optică S/PDIF Toslink tata-tata Cablu pentru Home cinema, Bar de Sunet, TV, PS4, Xbox,Albastru (6.6 ft/2m)

90 de Grade Cablu Optic Toslink 360 de Grade de Rotație Liberă Plug Cablu de Fibră Optică S/PDIF Toslink tata-tata

RON 27.98

Din mărfuri
Es accesible al encargo

√【Compatibilitate universală】- Compatibil cu CD/DVD, Playere Blu-Ray, PS3/4, Xbox 360, Xbox One, Smart TV, Plasma TV, PC-plăci de sunet, DAT de înregistrare și de înaltă definiție dispozitive cu TOSLINK/porturi OPTICE.Astfel ca optice adaptor Mini toslink adaptor optică și cablu de extensie cuplaj conector adaptor. √【Dreapta Unghi maxim de flexibilitate în instalarea cablurilor aproape de poziția spațială. 5.Unghiul drept adaptor este asamblat de negru turnate din plastic, cu contacte placate cu aur și vine cu un capac de protecție pentru protejarea de contaminare în timp ce nu este în uz.Caietul de sarcini : .Cablu Culoare : Albastru.Conector : Toslink la 90 de grade Toslink.Acceptă Comprimat : 5.1/7.1 surround digital de sunet și necomprimate lossless audio PCM.Sacou Material : Nailon Împletite,PVC,TPE.Pachetul Include : De 90 De Grade Digital Cablu Audio Optic *1.

Proprietăți de bază

De asemenea, cumpără cu acest produs.
RON 39.98

GRAD PROFESIONAL aveți Nevoie de o sursă sigură de singlemode Fibra optică cuple?Nostru ST conectori Fibra optica va face de lucru rapid de orice cablu de extensie aveți nevoie pentru

RON 11.38

【】 Instrucțiuni cuplare poate fi folosit cu 24 de singlemode sau multimode fibre jumperi, conectați cele două singlemode jumperi împreună sau de a folosi întrun cadru de distribu

RON 134.20

3d B SC UPC Conector de Fibra Optica Optica Single Mode Atenuator de Metal Albastru.Caracteristici : Corp Metalic.Fibre De Tip : SingleMode.Tip : Fibra Optica Atenuator 3d B SC UPC Conector

RON 102.40

Cablu de fibra Descriere : OM1 LC LC Fibre Patch Cablu 10 M 1 Gig, Interior / Exterior, Corning 62.5 / 125 microni core / placare, negru, Robust, manta din polietilenă, zipcablu, armat cu f

RON 19.98

Folositi acest cablu pentru a conecta DVD, tv satelit / cablu, televizor hd, Receiver AV, consolă de jocuri, HDD media player și alte dispozitive care sunt echipate cu standard Toslink muf

RON 28.78

Brand : Corning.Model : 9505040Z Corning Sisteme de Cablu Uni Cam® Multimode Standard de Performanță Conectori oferă performanță optică întrun mod rapid, ușor de câmpîncetarea sol

RON 61.80

Beyondtech de înaltă calitate și Insensibil la SC SC Fiber Grad : G 657.A2 Cablu Patch modul Single 9 / 125 OS2 fibre este special conceput pentru fast Ethernet, Fibre Channel, la Viteze

RON 13.98

????【Calitate excelentă a Sunetului】SOUNDFAM cablu audio optic este compatibil cu PCM necomprimat audio și comprimat 5.1 sunet surround 7.1 sisteme, inclusiv Dolby Digital PlDTSHD de

RON 9.58

Lungime cablu : 10 metri.Conectori : Toslink de sex Masculin la Toslink de sex Masculin.Precizie lustruit fibre sfaturi pentru semnal maxim de transfer (include sfat protectori).Placat cu au

RON 59.98

Conceput pentru utilizarea cu Simplex și Duplex cu Fibre de Cabluri.Corect distribuie tensiunea pe Ansambluri de cabluri.Cablu de Compensare protejează preterminate cu conectori din saltur

RON 37.98

Brand : Corning.Model : 9500041Z Corning Sisteme de Cablu Uni Cam® de Înaltă Performanță Conectori oferi cele mai buneinclasa de performanță optică întrun mod rapid, ușor de câmp

RON 146.60

Standard Duplex LC conectori, Îndoire insensibil Singlemode 9 / 125 fibre.Ușurința și precizia de inserție duplex clipuri ține conectori împreună 100% din punct de vedere funcțional

RON 41.98

【Optic Audio Splitter 1x3】 Un fel de fibra optica a semnalelor splitter pentru trei seturi de SPDIF / Tos Link / semnal Optic dispozitiv de primire 【Suport Format Audio】Suport Digit

RON 21.98

Audio digitală optică cablu : Perfect, crystalclear digital audio pentru Dvduri, Bluray, sisteme home theater, receptoare, TV prin satelit, TV streaming online, Play Station 4 Și Xbox One

RON 35.98

【Optic Audio Switcher 3x1】 Trei feluri de fibre optice, semnale comuta la unul seturi de SPDIF / Tos Link semnal de dispozitivul receptor 【Suport Format Audio】 LPCM2.0 / DTS / DolbyA

RON 83.76

12d B SC APC Conector de Fibra Optica Optica Atenuator Singur Modul de Metal Verde.Caracteristici : Corp Metalic 12d B.Fix Atenuare.Conector SC 12d B SC APC Conector de Fibra Optica Optica A

RON 71.16

Tipul De ProdCablu Patch Pierderea de inserție teste efectuate pe fiecare conector (0.2 db tipic) și prevăzute cu televiziune prin cablu.Dimensiuni : 15 M Tripp Lite Duplex Multimode 62.

RON 73.98

[COMPATIBILITATE UNIVERSALĂ] : EMK fibra optica cablu audio este adaptabil și se poate conecta la diverse soundbar și acasă teatre pentru creșterea claritate a sunetului cu Televizoare,

RON 17.10

Tip : SC / UPCSC / UPC Singlemode Simplex Fibra de cuplare.Material Exterior : Din Material Plastic.Fibra Optica Adaptor Culoare : Albastru.Bună compatibilitate și mica eroare de concentri

RON 276.74

100buc SC APC singlemode Duplex Adaptor de Fibra Optica SC Fiber Optic Atenuator SC Fiber flansa Conector.Adaptor de tip ST, FC, SC, LC ,MU, D4 Pierdere de inserție (d B) ≤0.20 Conectați